wizualizacja z roku 2014 po zmianach

wizualizacja z roku 2014 po zmianach

wizualizacja z roku 2010 po oddaniu do użytku budynku na porzeby firmy

wizualizacja z roku 2010 po oddaniu do użytku budynku na porzeby firmy
 

O serwisie

Serwis naszej firmy działa nieprzerwanie od dnia jej rejestracji tj. od  01.07.1998 r.
Na początku była to obsługa napraw gwarancyjnych sprzętu komputerowego oferowanego przez nasz mały sklep przy ul. Słowackiego 1. Od 15.03.2003 r. z uruchomieniem nowego salonu punkt serwisowy przenieśliśmy do budynku przy ul.Słowackiego 3 poszerzając również zakres naszych usług zwłaszcza pogwarancyjnych.
Znacząca zmiana jeśli chodzi o warunki lokalowe oraz zakres i poziom naszych usług nastąpiła od 4.05.2009 r. kiedy firma przeniosła się do nowego obiektu z parkingiem przy ul. Żwirki i Wigury 2.
      Mając na uwadze priorytetowe znaczenie serwisu w działalności naszej firmy od dnia 22.02.2012 r.  wydzieliliśmy tematykę z nim związaną na nowej osobnej stronie www przystosowanej do zarządzania zgłoszeniami i kontaktami z naszymi Klientami.  Tym samym serwis udostępnił Klientom zlecającym diagnostykę lub naprawę (gwarancyjną i pogwarancyjną) rejestrację on-line oraz możliwość dalszego śledzenia przez internet - postępów w przebiegu czynności diagnostycznych lub naprawczych.

Wdrożony system zgłoszeń jest  wygodny i efektywny w komunikacji zarówno z Firmami jak i  Klientami indywidualnymi posiadającymi przynajmniej 2 jednostki komputerowe  (pc/laptop) lub dostęp do internetu poprzez telefon komórkowy - co w dzisiejszych czasach jest już powszechnym standardem.


Od dnia 01.06.2019 r. jesteśmy autoryzowanym partnerem i serwisem polskiego producenta markowych komputerów i serwerów ACTINA(2001r.) Więcej informacji  https://www.actina.pl/actina-partner/

    Idąc z postępem i coraz wyższymi wymaganiami technologicznymi w zakresie diagnostyki i naprawy sprzętu IT staramy się budować takie zaplecze techniczne i system organizacji pracy, które powolą zapewnić możliwie najlepszą jakość oraz skuteczność pracy serwisu, a tym samym wykonywanych napraw.

Życzymy  wszystkim naszym KLIENTOM maksymalnego zadowolenia z usług serwisowych.     

ZAPRASZAMY